İSTEK BODRUM GÜNEŞ ENERJİSİ SİSTEMLERİİSTEK Güneş Enerjisi Sistemleri, Türkiye’nin güneş enerji sistemleri alanında önde gelen markalarından biridir.

1982 yılından beri aynı kaliteyle üretilmekte ve ülkemizde güneş enerjisiyle su ısıtmasının yayılmasına katkıda bulunmaya devam etmektedir.

Bu alanda elde edilen tecrübeyi ülke sınırları dışına, ilk olarak taşımış olan markamız bugün 5 kıtada 30 ülkeye ihraç edilmektedir.

İSTEK Güneş Enerjisi Sistemleri markası birçok uluslararası belgeyle ve bağımsız laboratuvarlardan aldığı test sonuçlarıyla kalitesini kanıtlamıştır.

İSTEK Güneş Enerjisi Sistemleri bakır kollektör, selektif yüzeyli bakır kollektör ve alüminyum kollektör yanında, alüminyum havlu radyatör üretimi de yapmaktadır.

Firmamız ayrıca sürekli gelişmekte olan yenilenebilir enerji kaynakları kapsamında, Isı Pompası sektöründe de yerini almış bulunmaktadır.

İSTEK hava kaynaklı ısı pompası, İSTEK su kaynaklı ısı pompası, İSTEK toprak kaynaklı ısı pompası sistemleri ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Küresel ısınmaya bağlı olarak, yenilenebilir enerjinin, özellikle de güneş enerjisinin, önem kazanmasıyla Ar-Ge çalışmalarına hız veren İSTEK Güneş Enerjisi Sistemleri sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir.
 
Bir yandan ürün ve üretimi geliştirmek için çalışırken diğer bir yandan ekolojik sistemi koruma hedefli bir büyüme stratejisi belirlemiştir.

Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.34675.3682
Euro6.08376.1081
Hava Durumu
Anlık
Yarın
6° 1°
Saat
Takvim
Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam16
Toplam Ziyaret59511